• Úvod
  • polarizační brýle ALPINA lyron shield P

polarizační brýle ALPINA lyron shield P

Cena vč. DPH
Tento produkt momentálně není skladem a je neprodejný
ALPINA

ALPINA lyron shield P a8627.5.31 black matt
Špičkové sportovní multifunkční brýle ALPINA s polarizačními skly.

Širokoúhlý výhled díky polarizujícímu panoramatickému "displeji" brýlí.
Síla Alpiny Lyron Shield P je jejím velkým válcovým panoramatickým oknem. Zajišťuje maximální zorné pole a moderní design. Brýle poskytují nejlepší ochranu při sportu a současně vypadají velmi elegantně. Díky svým polarizačním čočkám poskytují sportovní brýle Alpina Lyron Shield P ostré kontrasty. Současně se oslnění odfiltruje - což vám poskytne nejlepší pohled. Zrcadlový povlak současně odráží infračervené paprsky a tím snižuje zatížení očí. Čočky nabízí 100% ochranu proti UV záření.

Rámečky jsou vyrobeny z materiálu Grilamid TR90.
GRILAMID TR 90 - Vysoce jakostní, ultralehký kompozitní plast vyznačující se vysokou tuhostí, pružností a abnormálně nízkou hmotností.
Jeho antialergické vlastnosti zvyšují celkový uživatelský komfort na dosažitelné maximum v oblasti ultralehkých brýlových obrub (rámečků) na trhu.
Grilamid TR 90 je velmi lehký, pružný a odolný polyamid, který svými vlastnostmi předčí klasický polykarbonát nebo nylon a zásadním způsobem ovlivňuje komfort, bezpečnost a odolnost celého výrobku.

Skla typu Polarized mirror
Brýle s polarizovanou technologií mají polarizační čočky. To znamená, že filtrují světlo a propouštějí pouze sluneční paprsky. V důsledku toho jsou rušivé odrazy a oslnění zablokovány a nedosahují očí.
POLARIZAČNÍ ČOČKY - mají jedinečnou schopnost odclonit rušivé světlo odražené od vodorovných ploch (sněhová pokrývka, mokrá vozovka, vodní plochy).
Pohled přes polarizační filtr je čistější, umožňuje dříve rozeznat celou řadu detailů a nezatěžuje zrak vytvářením parazitních obrazů.
Účinně zlepší intenzitu vidění, zaručí 100% ochrana před UV zářením a 99% polarizace pro perfektní ostrost vidění.Polarizované čočky jsou navrženy tak, aby omezovaly dráždivé odrazy a oslnění způsobené světlem odraženým od povrchů, jako je voda, silnice, písek nebo sníh. Všechny polarizované čočky absorbují 100% UV záření a eliminují 99% oslnění. Polarizované sluneční brýle jsou oblíbené zejména u rybářů, lodí, lyžařů, snowboardistů, cyklistů a dalších sportovních nadšenců. Ve skutečnosti všichni nositelé, kteří pracují nebo odpočívají na slunci, budou mít jasnější pohled a odstranění oslnění. Polarizované sluneční brýle jsou perfektní jízdní brýle díky redukci oslnění. Mohou je také použít lidé, kteří trpí přecitlivělostí na sluneční paprsky.- 100% UV-A-,B-,C-, ochrana od 400 nm

skla : 1,PM polarized mirror bronce (transmise 8-18%) - ochranný stupeň S3
Úroveň ochrany - protection level S3, vhodné pro jasné světelné podmínky,intenzivní sluneční záření, vyšší ochranný faktor

- 2 component design - kombinace pevného rámu a měkké pryže pro komfort
- adaptable nosepad - umožňuje optimální přizpůsobení jakémukoli tvaru a velikosti nosu.
- optimized airflow - optimalizované proudění vzduchu - nemlží se


Barevné provedení GRILAMID obrouček - black matt (a8627.5.31)

Součástí je látkový obal pro převoz brýlí

Rozměry : d x š x v : 16,4 x 14,1 x 5,2 cm
Hmotnost : 28 g

Zatím nikdo nehodnotil. Buďte první

polarizační brýle ALPINA lyron shield P

Vaše hodnocení - počet hvězdiček

Nejhorší
Nejlepší
Kategorie

Přihlaste se k odběru novinek

Pohodlný nákup

U nás můžete platit online...

Visa Mastercard Diners Club American Express JCB Maestro
Youtube
Široký sortiment komponentů SHIMANO za výhodné ceny