Obchodní podmínky

Provozovatel, ceny a zboží
Provozní doba
OSOBNÍ ODBĚRY a důležité informace k osobnímu vyzvednutí
Způsob vyřízení objednávky
Dodání zboží přepravními službami
Platební podmínky
Převzetí zboží od přepravce
Storno objednávky a odstoupení od smlouvy ze strany zákazníka
Výměna zboží zakoupeného přes internet
Záruční podmínky a reklamace zboží
Nákup jízdního kola s montáží
Garanční seřízení jízdních kol
Dodací podmínky pro občany Slovenska
Ochrana osobních údajů
Informační povinnost
Kontaktní údaje provozovatele
 
Úvod do obchodních podmínek
Tyto Všeobecné obchodní podmínky jsou platné a účinné od 1. 4. 2016 a jsou v souladu se zákonem č. 89/2012 Sb., občanský zákoník v platném znění.

Provozovatel, ceny a zboží
Provozovatelem internetového obchodu je firma CYKLODISKONT s.r.o. (dále jen provozovatel) je plátcem daně z přidané hodnoty (DIČ CZ04720253). Veškeré ceny uváděné na stránkách internetového obchodu www.cyklodiskont.cz  jsou uváděny s platnou sazbou daně z přidané hodnoty. Veškeré zboží nabízené prostřednictvím internetového obchodu www.cyklodiskont.cz je standardní kvality a je na něj poskytována plná záruka dle platných legislativních předpisů a dle záručních podmínek výrobce.
[nahoru]

Provozní doba

Objednávání zboží učiněné přes internetový obchod www.cyklodiskont.cz je nepřetržité, tj.  24 hodin denně, 7 dnů v týdnu, 365 dnů v roce.
Příjem objednávek s expedicí do druhého pracovního dne je do 10:00 hodin, a to s doručením zásilky vybranou přepravní společností v rámci České republiky.

[nahoru]

OSOBNÍ ODBĚRY a důležité informace k osobnímu vyzvednutí
Objednávky učiněné přes internetový obchod www.cyklodiskont.cz s osobním odběrem jsou možné k vyzvednutí po zaplacení v našem skladovém areálu na adrese:


CYKLODISKONT s.r.o.
skladový areál čp. 41   
517 71 Vysoký Újezd (u Jílovice)

a pouze v tyto pracovní dny po předchozí uhrazené objednávce:
Středa 8:00-15:00
Čtvrtek 8:00-15:00
Pátek 8:00-15:00

Uhrazené objednávky (platební kartou nebo převodem) učiněné s vlastním osobním odběrem na adrese našeho skladu budou pro Vás připravené v uzavřené krabici po zaslané emailové výzvě k odběru. Jízdní kola k osobnímu odběru Vám předáme ve 100% pojízdném stavu, smontovaná a seřízená včetně záručního listu a návodu k obsluze. Platba v hotovosti či vlastní výběr zboží ve skladu nejsou z provozních důvodů možné a nebude jim vyhověno. Před přijetím emailové výzvy k odběru, taktéž mimo výše uvedenou otevírací dobu skladu, nedoporučujeme cestu do našeho skladu (Vaše objednávka nemusí být připravena k odběru).

Vrácení zboží (odstoupení od kupní smlouvy) či výměna zboží osobním doručením do našeho skladu se řídí dle VOP. Příjem vráceného zboží Vám bude našimi pracovníky potvrzen na kopii Vámi vyplněného formuláře. Peníze za vrácené zboží osobním doručením do našeho skladu Vám budou vráceny na Váš běžný účet či platební kartu obratem, nejpozději do 14 dnů. Výplata v hotovosti za vrácené zboží není možná.

[nahoru]

Způsob vyřízení objednávky
Potvrzení objednávky: Po obdržení Vaší objednávky ověřujeme, zda je zboží k dispozici a nejpozději druhý pracovní den Vás kontaktujeme emailem případně telefonem. Objednávku potvrdíme a dle Vámi vybraného způsobu doručení objednávku připravíme k odeslání. Do našeho e-mailového potvrzení můžete objednávku bez jakýchkoliv poplatků zrušit – emailem nebo telefonicky.
[nahoru]


Dodání zboží přepravními službami
Zboží zasíláme dle Vámi vybraného způsobu doručení – k dispozici jsou služby České pošty a přepravní služby GLS a Zásilkovna. Úhradu za zboží je možné provést platební kartou (VISA, Mastercard, VISA Electron, Maestro), bankovním převodem nebo na dobírku. V případě využití možnosti nákupu na splátky ESSOX jsou využity služby České pošty. K odesílanému zboží přikládáme daňový doklad (fakturu) a potvrzený záruční list (u nákupu jízdních kol).
[nahoru]

Platební podmínky
-    Dobírkou,
-    Platební kartou (VISA, VISA Electron, Mastercard, Maestro) nebo
-    Bankovním převodem 

Objednané zboží Vám bude zasláno přepravní službou DPD nebo Českou poštou. Platba zboží bude provedena u zákazníka (v případě dobírky) nebo platební kartou či bankovním převodem při objednání zboží. Způsob doručení zboží přepravní službou DPD nebo Českou poštou vyžaduje, aby na uvedené adrese byl přítomen zákazník nebo osoba oprávněná k převzetí zásilky v době doručování. Možnost telefonního nebo emailového vyrozumění přepravní služby před plánovaným rozvozem zboží zaručuje lepší komunikaci se zákazníkem. Zboží je přepravní službou doručováno do dvou pracovních dnů od odeslání.

-    Na splátky ESSOX – přepravní službou DPD nebo Českou poštou
Objednané zboží Vám bude zasláno přepravní službou DPD nebo Českou poštou. Na splátky lze pořídit pouze zboží, jehož hodnota přesáhne 2 000,- Kč. U tohoto způsobu platby je nezbytné vyplnit smlouvu on-line, odeslat kopie potřebných dokladů a podepsané úvěrové smlouvy. Termín dodání zboží Vám bude oznámen e-mailem nebo telefonicky po obdržení všech předepsaných dokladů. Detailnější informace o splátkovém prodeji najdete zde.

U zboží v hodnotě nad 4.000,- Kč neúčtujeme cenu poštovného v rámci České republiky.

U zboží v hodnotě do 4.000,- Kč účtujeme poštovné následovně:

 • Kč 125,-  zaslání v rámci ČR Českou poštou Balík Do ruky
 • Kč 99,-    zaslání v rámci ČR Českou poštou Balík Na Poštu
 • Kč 75,-    zaslání v rámci ČR Českou poštou Balík Do Balíkovny
 • Kč 89,-    zaslání v rámci ČR přepravní službou GLS Doručení na adresu
 • Kč 69,-    zaslání v rámci ČR přepravní službou GLS Výdejní místo
 • Kč 99,-    zaslání v rámci ČR přepravní službou Zásilkovna Doručení na adresu
 • Kč 69,-    zaslání v rámci ČR přepravní službou Zásilkovna Výdejní místo
 • zdarma   Osobní odběr zboží v našem skladě ve Vysokém Újezdu pod Orlickými horami

Poplatky za způsob platby za objednané zboží je účtován následnovně:

 • Kč 39,-  platba zboží na dobírku
 • Kč 0,-    platba zboží online platební kartou
 • Kč 0,-    platba zboží převodem na účet

V případě zaslání zásilky na Slovensko účtujeme poštovné u jakékoliv ceny zásilky následovně:

 • Kč 89,- zaslání v rámci Slovenska přepravní službou Packeta Výdejní místo / platba kartou
 • Kč 119,- zaslání v rámci Slovenska přepravní službou Packeta Doručení na adresu / platba kartou

Jiný druh platby nelze vzhledem k převodům směnných kurzů EUR/CZK zajistit.

Balné není účtováno v žádném z uvedených případů.
[nahoru]

Převzetí zboží od přepravce
Příjemce zboží (zákazník) by měl ve vlastním zájmu při přejímání zásilky překontrolovat neporušenost obalu, zda-li zásilka nevykazuje zjevné vady poškození, překontrolovat správnost doručovaného zboží a v případě nesrovnalostí převzetí zásilky odmítnout, či dopravce požádat o doručení zboží další pracovní den a v mezidobí problém konzultovat s prodávajícím. V opačném případě se vystavuje nebezpečí zbytečných komplikací při řešení případného problému. V případě zjištění poškození či jiné nesrovnalosti po převzetí zásilky je zákazník povinen neprodleně kontaktovat prodávajícího. Nepřijme-li zákazník objednanou zásilku, způsobí tím provozovateli škodu (dopravné, poštovné a balné), která bude následně vymáhána občansko-právní cestou v souladu s platnými zákony.
[nahoru]

Storno objednávky a odstoupení od smlouvy ze strany zákazníka
Storno ze strany zákazníka a odstoupení od smlouvy ze strany zákazníka: Storno objednávky ze strany kupujícího je v souladu se zák. č. 89/2012 Sb., občanský zákoník. Jako zákazník (spotřebitel) máte právo odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží.  Ustanovení zákona o odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů však nelze chápat jako možnost bezplatného zapůjčení zboží. V případě odstoupení od smlouvy, ponese zákazník (spotřebitel) náklady spojené s navrácením zboží (§1820 odst. 1 písm. g) na adresu našeho skladu v provozní době Pondělí-Pátek 7:30-15:00. Zásilku s vráceným zbožím doporučujeme odeslat přes Českou poštu, která zajišťuje doručení balíků během naší pracovní doby. Pokud budete zásilku odesílat jiným přepravcem, zjištěte si, zda-li tento přepravce bude schopen Vaši zásilku doručit během pracovní doby, tj. Pondělí-Pátek mezi 7:30-15:00. Někteří dopravci totiž mají pouze večerní doručení, které je však mimo naši pracovní dobu. Pokud nás dopravce ve večerní době nezastihne, zásilku Vám automaticky vrátí. Za nemožnost doručení mimo naši pracovní dobu nejsme schopni nést odpovědnost. Děkujeme za pochopení. Adresa našeho skladu je:


CYKLODISKONT s.r.o., skladový areál čp. 41, 517 71 Vysoký Újezd


Rozhodne-li se kupující pro odstoupení od smlouvy ve 14ti denní lhůtě ode dne převzetí zboží (§1829)  doporučujeme zboží vrátit úplné, tj. včetně dodaného příslušenství, s kompletní dokumentací, nepoškozené, čisté, pokud možno v originálním obalu, ve stavu a hodnotě, v jakém kupující zboží převzal. Tj. v případě využití práva na odstoupení od smlouvy do 14 dnů od převzetí plnění, by měl kupující (spotřebitel) prodávajícímu vydat vše, co na základě kupní smlouvy získal. Pokud to již není dobře možné (např. v mezidobí bylo zboží zničeno či spotřebováno), musí kupující (spotřebitel) poskytnout peněžitou náhradu jako protihodnotu toho, co již nemůže být vydáno. Pokud je vrácené zboží poškozeno jen částečně, může prodávající uplatnit na kupujícím (spotřebiteli) právo na náhradu škody a započíst svůj nárok na vrácenou kupní cenu. Prodávající je v takovém případě povinen vzniklou škodu prokázat. Prodávající kupujícímu (spotřebiteli) v takovém případě vrací jen takto sníženou kupní cenu. Na kupní cenu, která má být kupujícímu vrácena, může prodávající započíst své skutečně vynaložené náklady spojené s vrácením zboží.


Právo na odstoupení od smlouvy kupující (spotřebitel) v souladu s ustanovením § 1837 občanského zákoníku nemá zejména, v případě smluv:

•    na dodávku zboží nebo služeb, jejichž cena závisí na výchylkách finančního trhu nezávisle na vůli dodavatele,
•    na poskytování služeb, jestliže s jejich plněním bylo s jeho souhlasem započato před uplynutím lhůty 14 dnů od převzetí plnění,
•    na dodávku zboží, které bylo upraveno podle přání zákazníka (spotřebitele) nebo pro jeho osobu (metrové zboží).
•    zboží pořízené na leasing nebo splátkovým prodejem.


Zboží nesmí být na adresu prodávajícímu zasláno na dobírku!

Současně se zbožím doporučujeme zaslat vyplněný "Formulář pro vrácení zboží (odstoupení od smlouvy)". Tento formulář naleznete na našich stránkách na www.cyklodiskont.cz/formulare-ke-stazeni.

Odstoupí-li zákazník (spotřebitel) od smlouvy ve 14ti denní lhůtě, vrátí mu provozovatel internetového obchodu bez zbytečného odkladu, nejpozději do 14 dnů od odstoupení od smlouvy (tj. převzetí zboží v místě sídla provozovatele) všechny peněžní prostředky včetně nákladů na dodání zboží, které od něho na základě smlouvy přijal. Peněžní prostředky vrátí provozovatel na bankovní účet, který mu zákazník (spotřebitel) sdělí ve formuláři, který je k dispozici na www.cyklodiskont.cz/formulare-ke-stazeni. V případě, že zákazník (spotřebitel) uhradil zboží platební kartou, provozovatel provede refundaci platby zpět ve prospěch jeho platební karty bez zbytečného odkladu, nejpozději do 14 dnů od odstoupení od smlouvy (tj. převzetí zboží v místě sídla provozovatele).
Vztahy a případné spory, které vzniknou na základě smlouvy, budou řešeny výhradně podle práva České republiky a budou řešeny příslušnými soudy České republiky. Případné spory mezi kupujícím a prodávajícím lze řešit také mimosoudní cestou. V takovém případě kupující (spotřebitel) může kontaktovat subjekt mimosoudního řešení sporu, kterým je například Česká obchodní inspekce. Bližší informace jsou dostupné na webových stránkách www.coi.cz. Prodávající se zavazuje usilovat přednostně o mimosoudní řešení sporu s kupujícím, pokud je kupující neodmítne.

Storno ze strany provozovatele obchodu:  Provozovatel má povinnost vyřídit závaznou objednávku a odeslat objednané zboží na  adresu v této objednávce uvedenou do pěti pracovních dnů od přijetí objednávky, v případě  platby předem na účet do tří pracovních dnů od přijetí platby. Pokud je v popisu zboží  uvedena delší dodací lhůta, je u objednávky obsahující toto zboží závaznou lhůtou vyřízení  tato uvedená lhůta. Pokud je v popisu zboží  uvedeno „není skladem“ nebo „skladem u dodavatele“, provozovatel informuje zákazníka o předpokládané dodací lhůtě a domluví termín doručení. Provozovatel si vyhrazuje právo odmítnout vyřízení objednávky, pokud je  zadaná  doručovací adresa zjevně pochybná. Toto sdělení o odmítnutí objednávky bude zasláno zákazníkovi na jeho e-mailovou adresu.
[nahoru]

Výměna zboží zakoupeného přes internet
V případě, že požadujete výměnu nesprávně zvolené velikosti zboží (pokud se jedná o jinou velikost oblečení, cykloobuvi či přilby), zašlete zboží k výměně na naši adresu:

CYKLODISKONT s.r.o., skladový areál čp. 41, 517 71 Vysoký Újezd

spolu s vyplněným formulářem, který naleznete na našich stránkách www.cyklodiskont.cz/formulare-ke-stazeni. Ve lhůtě 14 dnů od přijetí Vaší zásilky Vám na naše náklady zašleme vyměněné zboží, pokud se bude jednat o výměnu téhož zboží, pouze v jiné velikosti (jiná velikost oblečení, cykloobuvi nebo přilby, tj. zboží, které jste neměli možnost předem fyzicky vyzkoušet) a pokud bude zboží skladem. (V případě, že zboží již nebude dostupné, vrátíme Vám částku za vrácené zboží na Váš bankovní účet.) Pokud se bude jednat o výměnu za jiné zboží, než-li pouze o výměnu velikosti stejného zboží, pak se jedná o novou objednávku a náklady na zaslání tohoto vyměněného zboží zpět na Vaši adresu nese zákazník ze svého. Dopravné za zboží k výměně od Vás zpět na naši adresu nesete jako spotřebitel ze svého (podle §1820 odst. 1 písm. g).
[nahoru]

Záruční podmínky a reklamace zboží
Zákazník (spotřebitel) je povinen dodané zboží prohlédnout bez zbytečného odkladu a o případných zjištěných vadách do 3 dnů informovat provozovatele. Oznámení o zjištěných vadách musí zákazník učinit u provozovatele písemně (e-mailem) nebo telefonicky ve lhůtě do 3 dnů od převzetí zboží. Veškerá destrukční poškození zboží, jakož i povrchových úprav, nejsou předmětem pozdějších reklamací (zjevné vady). V písemném oznámení zákazník uvádí zjištěné vady, tj. musí uvést, o jaké vady se jedná a jak se projevují. Písemné oznámení o zjištěných vadách uplatňuje zákazník v místě provozovny provozovatele na adrese:


CYKLODISKONT s.r.o., skladový areál čp. 41, 517 71 Vysoký Újezd


nebo na e-mailové adrese info@cyklodiskont.cz. K reklamaci je nutné ve všech případech předložit kopii daňového dokladu (faktury, případně záručního listu) o dodání zboží, jehož vady jsou reklamovány.

V případě, že věc při převzetí zákazníkem (dále jen "kupující") není ve shodě s kupní smlouvou (dále jen "rozpor s kupní smlouvou") má kupující právo na to, aby prodávající bezplatně a bez zbytečného odkladu věc uvedl do stavu odpovídajícího kupní smlouvě, a to podle požadavku kupujícího buď výměnou věci, nebo její opravou. Není-li takový postup možný, může kupující požadovat přiměřenou slevu z ceny věci nebo od smlouvy odstoupit. To neplatí, pokud kupující před převzetím věci o rozporu s kupní smlouvou věděl nebo rozpor s kupní smlouvou sám způsobil. Prodávající odpovídá kupujícímu, že věc při převzetí nemá vady a že má při převzetí ujednané, popisované nebo očekávané vlastnosti, jakost, odpovídající množství, míru či hmotnost, odpovídá účelu použití a vyhovuje požadavkům právních předpisů (podle §2161).

Záruka se vztahuje pouze na vady, které jsou jednoznačně způsobeny vadou materiálu nebo vadou výrobní. Záruka se nevztahuje na zboží poškozené neodbornou montáží, neodborným používáním, zanedbáním údržby, neodborným zásahem, nesprávným uskladněním, záměnou dílů, havárií, přetěžováním či používáním k jiným účelům než je určeno. Podmínkou uplatnění záruky je zachování zboží v původním designu a bez povrchových a ostatních úprav (např. zachování rámu v originálním laku, apod.). Délka záruční doby se v žádném případě nerovná délce životnosti výrobku. Běžné opotřebení vzniklé používáním výrobku nelze reklamovat jako vadu.
Podmínkou pro uplatnění záruky (platí pro jízdní kola) je provedení bezplatného garančního seřízení (viz bod "Garanční prohlídka").
Záruční doba je na každé zboží 24 měsíců.


Zboží k reklamaci musí být dodáno provozovateli internetového obchodu kompletní (tj. včetně příslušenství, návodu, případně záručního listu) a zaslané spolu s dokladem o koupi. Zboží musí být doručeno na naši adresu a před jeho navrácením doporučejeme nejprve kontaktovat náš sklad, kde Vám sdělíme způsob vrácení zboží do našeho skladu:


CYKLODISKONT s.r.o., skladový areál čp. 41, 517 71 Vysoký Újezd


Reklamace mají vždy charakter odstranitelné vady, která se řeší výměnou zboží nebo jeho součástí, jeho opravou nebo odborným seřízením. Provozovatel je dle platných zákonných norem povinen vyřídit oprávněnou reklamaci do 30 dnů od převzetí reklamovaného zboží od zákazníka (v případě zaslání zboží k reklamaci prostřednictvím přepravní služby, dnem převzetí zboží od přepravní služby).
Případné seřízení, čištění nebo oprava zboží (např. po havárii nebo po neodborném zásahu) je službou, kterou pro zákazníka zajišťuje provozovatel za úhradu dle ceníku oprav.
[nahoru]

Nákup jízdního kola s montáží
Nákupu jízdního kola od Cyklodiskontu se nemusíte bát. Jízdní kolo Vám nepošleme tak, jak jej dostáváme od výrobců, což je pouze v 55%-60% asembláži, tj. ve stavu, kdy si běžný zákazník není schopen jízdní kolo uvést do pojízdného stavu.
Jízdní kolo, které si objednáte z e-shopu Cyklodiskont.cz, před odesláním kompletně sestavíme a seřídíme tak, abyste co nejdříve po obdržení jízdního kola od přepravce a vykonání 4 jednoduchých úkonů mohli vyrazit na Váš první cyklo výlet. Vzhledem k přepravním podmínkám všech přepravců však musíme demontovat a zabalit některé komponenty, u kterých by mohlo dojít k poškození při dopravě a také abychom vyhověli předepsaným rozměrům zásilky při přepravě. Vaše jízdní kolo tedy z přepravních důvodů po kompletním sestavení a seřízení balíme zpátky do přepravní krabice a Vy jej obdržíte v 97% asembláži. V příbalu s jízdním kolem obdržíte i jednoduchý návod k dodatečné montáži těchto komponent (představec a řídítka, pedály, sedlo a přední kolo). Natočili jsme pro Vás i instruktážní video, ve kterém Vám náš zkušený mechanik předvede, jak snadno připravíte Vaše nové kolo na první vyjížďku. Výjimku tvoří jízdní kola k osobnímu odběru, která Vám předáme ve 100% pojízdném stavu, smontovaná a seřízená včetně záručního listu a návodu k obsluze. Služba kompletního sestavení a seřízení je zpoplatněna symbolickou cenou ve výši Kč 250,- a ušetří Vaše starosti a čas s kompletní repasí jízdního kola.
[nahoru]

Garanční prohlídka jízdních kol
Garanční prohlídka je prováděna u jízdních kol v období zajíždění, obvykle během prvních 100 – 200 ujetých kilometrů nebo 1. měsíce od koupě. Prohlídka a včasné dotažení součástí kola je velmi důležité pro správnou funkci a životnost kola, ale také pro případné uplatnění záruky. Kompletní záruka se vztahuje pouze na jízdní kola, která absolvují pravidelný servis. Zákazníkovi doporučujeme navštívit autorizovaný servis k provedení garančního seřízení po ujetí cca 100-200 km, nejpozději však do 1 měsíce od data koupě jízdního kola (v období od září do února může být lhůta delší až na 3 měsíce od data koupě jízdního kola). O provedení garanční prohlídky provede autorizovaný servis záznam na záručním listě, který zákazník s jízdním kolem obdržel. Výdaje za provedenou garanční prohlídku nejsou v ceně zakoupeného výrobku a zákazník si je hradí sám.
Garanční prohlídka může být také provedena v naší provozovně ve Vysokém Újezdě po předchozí dohodě zasláním jízdního kola na naši adresu. Cena garanční prohlídky v naší provozovně je Kč 250,-- (včetně DPH). O provedení řádné garanční prohlídky zákazník informuje prodejce zasláním kopie potvrzeného záručního listu na info@cyklodiskont.cz a prodejce provede záznam v databázi záručních listů.

[nahoru]

Dodací podmínky pro občany Slovenska

 • Zboží je zasíláno přepravní službou Packeta.

 • Cena objednaného zboží je účtována v CZK při platbě platební kartou.

 • Jiný druh platby za objednané zboží nelze vzhledem k převodům směnných kurzů zajistit.

 • Ceník dopravného na Slovensko viz "Platební podmínky".

[nahoru]

Ochrana osobních údajů
Specializovaný internetový obchod s velomateriálem a jízdními koly www.cyklodiskont.cz si velice váží Vaší důvěry a zavazuje se, že bude chránit Vaše osobní údaje, které musely být uvedeny při realizaci objednávky. Vaše osobní údaje v žádném případě neposkytujeme třetí straně, pokud to nesouvisí s účelem, ke kterým byly poskytnuty internetovému obchodu www.cyklodiskont.cz (např. pro sdělení doručovací adresy přepravci). Zákazník souhlasí s tím, aby jeho data byla využita pouze provozovatelem internetového obchodu www.cyklodiskont.cz, a to pro komunikaci s ním. Podrobné informace o shromažďování a použití osobních údajů zákazníků e-shopu jsme zpracovali do samostatných Zásad ochrany osobních údajů.
[nahoru]

Informační povinnost
Od 1.3.2017 podléhá provozovatel internetového obchodu www.cyklodiskont.cz  zákonu č. 112/2016 Sb. o evidenci tržeb v platném znění.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


[nahoru]

Kontaktní údaje provozovatele
V případě jakýchkoliv dotazů či nejasností nás neváhejte kontaktovat e-mailem nebo telefonicky – viz níže kontakt na náš sklad.
Naším cílem je vyjít našim zákazníkům v jakémkoliv ohledu maximálně vstříc a uspokojit Vaše potřeby.

Přejeme Vám příjemné diskontní nakupování na www.cyklodiskont.cz
Váš odborný internetový obchod pro sortiment jízdních kol, velomateriálu a cyklodoplňků.


adresa skladu a vyřizování objednávek:
CYKLODISKONT s.r.o., skladový areál čp. 41, 517 71 Vysoký Újezd

tel. (+420) 602 422 268
info@cyklodiskont.cz

Společnost je zapsána v OR vedeného u Městského soudu v Praze oddíl C, vložka 252107.

vedení a sídlo společnosti:
CYKLODISKONT s.r.o., Zborovská 1074/30, 150 00 Praha 5, tel. (+420) 222 513 968, sarka@cyklodiskont.cz

Kategorie

Přihlaste se k odběru novinek

Pohodlný nákup

U nás můžete platit online...

Visa Mastercard Diners Club American Express JCB Maestro Platím Pak
Youtube
Široký sortiment komponentů SHIMANO za výhodné ceny