Hlasujte v anketě ShopRoku 2018 Hlasujte v anketě ShopRoku 2018

Proč nakupovat u firmy Cyklodiskont s.r.o.

Jsme specialisté: Jízdní kola, velomateriál a cyklistické potřeby jsou naší vášní i povoláním již více než 20 let a máme tak dlouholeté profesní znalosti a zkušenosti, specializaci pouze v oboru cyklistiky, kvalitní servisní služby, prověřené dodavatele a zavedené obchodní vztahy….a milujeme cyklistiku!


Máme nejširší sortiment: Soustavně analyzujeme požadavky, přání i potřeby všech našich cyklopříznivců a na tomto základě rozšiřujeme nabídku a služby, jehož důkazem je i tento internetový obchod www.cyklodiskont.cz.


Záruka nejnižších cen pro výhodný nákup: Zajišťujeme široké spektrum nabízeného zboží od renovovaných výrobců v daném sortimentu za co nejvýhodnější ceny pro naše zákazníky.


Rychlé dodání je naše priorita: Prioritou je rychlé dodání Vašeho zboží k Vám na místo určení za co nejvýhodnější ceny! Zboží „skladem“ odesíláme nejpozději do 24 hodin od objednání (platí v pracovní dny).


Zaručujeme kvalitní služby a seriózní jednání: Komunikace s našimi zákazníky je pro nás nesmírně důležitá a jsme připraveni Vám poradit s Vaším výběrem k plné spokojenosti. Na telefonní lince je k dispozici tým zkušených a vyškolených konzultantů.
Reagujeme na Vaše podněty: Vaše připomínky a doporučení jsou pro nás nesmírně cenná a jsme za ně rádi. Kontaktujte proto přímo manažera obchodu na sarka@cyklodiskont.cz.


Cíle a vize: Náš team spolu s tvůrci tohoto internetového obchodu chtějí být nejlepším internetovým prodejcem v České republice pro všechny cyklisty, jak profesionální tak rekreační. Naším cílem je uspokojit Vaše potřeby a přání na 100% a stát se Vašim stálým dodavatelem.


Děkujeme Vám za Vaši přízeň a přejeme Vám hodně zdaru nejen v cyklistice!


Váš specializovaný obchod s cyklistikou www.cyklodiskont.cz

Kategorie
Pohodlný nákup

U nás můžete platit online...

Visa Mastercard Diners Club American Express JCB Maestro
Youtube
Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Široký sortiment komponentů SHIMANO za výhodné ceny