Proč nakupovat u firmy Cyklodiskont s.r.o.

Jsme specialisté: Jízdní kola, velomateriál a cyklistické potřeby jsou naší vášní i povoláním již více než 20 let. Získali jsme tak v oboru cyklistiky dlouholeté profesní znalosti a zkušenosti. Díky tomu spolupracujeme výhradně s prověřenými dodavateli a poskytujeme zákazníkům kvalitní servisní služby.


Máme nejširší sortiment: Soustavně analyzujeme požadavky, přání i potřeby všech našich cyklopříznivců a na tomto základě rozšiřujeme nabídku a služby. Důkazem toho je i tento internetový obchod www.cyklodiskont.cz.


Záruka nejnižších cen pro výhodný nákup: V daném sortimentu zajišťujeme našim zákazníkům možnost širokého výběru zboží od renomovaných výrobců za co nejvýhodnější ceny.


Rychlé dodání je naše priorita: Naší prioritou je nejen rychlé dodání Vašeho zboží, ale také co nejvýhodnější cena. Zboží "skladem" odesíláme nejpozději do 24 hodin od objednání (platí v pracovní dny).


Zaručujeme kvalitní služby a seriózní jednání: Komunikace s našimi zákazníky je pro nás nesmírně důležitá. Jsme připraveni poradit Vám při výběru zboží k plné spokojenosti. Na telefonní lince máte k dispozici tým zkušených a vyškolených konzultantů.
Reagujeme na Vaše podněty - Vašich připomínek a doporučení si velmi ceníme a jsme za ně rádi. Kontaktujte proto přímo manažera obchodu na sarka@cyklodiskont.cz.


Cíle a vize: Náš team, společně s tvůrci tohoto internetového obchodu, chce být nejlepším internetovým prodejcem v České republice. Naším cílem je uspokojit potřeby a přání profesionálních i rekreačních cyklistů na 100%, a stát se Vaším stálým dodavatelem.


Děkujeme Vám za Vaši přízeň a přejeme Vám hodně zdaru nejen v cyklistice!


Váš specializovaný obchod s cyklistikou www.cyklodiskont.cz

Kategorie

Přihlaste se k odběru novinek

Pohodlný nákup

U nás můžete platit online...

Visa Mastercard Diners Club American Express JCB Maestro Platím Pak
Youtube
Široký sortiment komponentů SHIMANO za výhodné ceny