Jak řadíme produkty?

Řazení produktů v kategoriích

Produkty se v internetovém obchodě standardně řadí podle nejnovějších. Pro každou kategorii internetového obchodu je však možné nastavit řazení produktů takové, jaké zákazník potřebuje právě pro danou kategorii a pro vlastní výběr zboží. Zákazník si může vybrat řazení produktů podle:

  • Nejnovější
  • Od nejvyšší ceny
  • Od nejnižší ceny
  • Nejlépe hodnocené
  • Nejprodávanější

Zákazník má kdykoliv možnost si změnit způsob zobrazování na jiné, jemu lépe vyhovující např. podle ceny, zákaznických hodnocení, nejprodávanějších či nejnovějších.

1/ ŘAZENÍ PRODUKTŮ PODLE NEJNOVĚJŠÍ

Při nastavení řazení produktů v kategorii podle nejnovější se našim zákazníkům budou produkty dané kategorie zobrazovat v podle nejnověji nakoupených výrobků tzn. všechny produkty dané kategorie se automaticky seřadí od nejnovějších (novinek) po nejstarší zařazené produkty. Některé nejstarší produkty jsou však naše stálice po celou dobu existence našeho eshopu, jako například duše, pláště, lanka, řídítka, řetězy a mnoho mnoho dalších. Neznamená to tedy, že nejstarší zařazený produkt na našem eshopu je již nemoderní, znamená to pouze, že je to dokola se opakující zboží – stálice našeho sortimentu.

2/ ŘAZENÍ PRODUKTŮ PODLE CENY

Při nastavení řazení produktů v kategorii podle ceny se našim zákazníkům budou produkty dané kategorie zobrazovat buď:

a)      Od nejvyšší ceny po nejnižší cenu, nebo

b)      Od nejnižší ceny po nejvyšší cenu.

Volbu si volí sám zákazník vlastním výběrem.

3/ ŘAZENÍ PRODUKTŮ PODLE NEJLÉPE HODNOCENÉ

Při nastavení řazení produktů v kategorii podle nejlépe hodnocené se našim zákazníkům budou produkty dané kategorie řadit podle nejlepších hodnocení produktů od našich klientů, kteří již produkt zakoupili a kteří na základě vyplněného formuláře učinili vlastní hodnocení – viz Podmínky zveřejňování recenzí.

4/ ŘAZENÍ PRODUKTŮ PODLE NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Při nastavení řazení produktů v kategorii podle nejprodávanější se našim zákazníkům budou produkty dané kategorie řadit podle realizované prodejnosti (od nejvíce prodávaných po nejméně prodávané), a to na základě přijatých objednávek od našich klientů.

Kategorie

Přihlaste se k odběru novinek

Pohodlný nákup

U nás můžete platit online...

Visa Mastercard Diners Club American Express JCB Maestro Platím Pak
Youtube
Široký sortiment komponentů SHIMANO za výhodné ceny