Věrnostní program

Věrnostní program Cyklobody od www.cyklodiskont.cz

Odměňte se každým nákupem a sbírejte cyklobody, které zlevní Vaše nákupy

Objevte výhody našeho věrnostního klubu

Toto jsou podmínky, které platí pro Vaše členství v programu věrnostního klubu společnosti Cyklodiskont s.r.o., se sídlem Zborovská 1074/30, 150 00 Praha, IČO 04720253 a pro přidělování věrnostních bodů za nákupy provedené prostřednictvím Vaší platné registrace. Tyto podmínky jsou v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady EU 2016/679 ze dne 27.4.2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES, obecné nařízení o ochraně osobních údajů „GDPR“. Věrnostní program Vám umožňuje získat od společnosti CYKLODISKONT s.r.o. body při platbách za zboží prováděných pomocí Vaší platné registrace. Zároveň v souvislosti s členstvím Vám budeme zasílat obchodní sdělení o našich produktech, službách, slevových akcí a stavu Vašich bodů k uplatnění. Členství ve věrnostním programu závisí zcela na Vašem rozhodnutí účasti, společnost CYKLODISKONT s.r.o. si vyhrazuje právo odmítnout nebo zrušit registraci v případě nekalého jednání nebo nevyužití věrnostního programu po dobu 24 měsíců. Členství ve věrnostním programu lze ukončit zasláním emailové žádosti na info@cyklodiskont.cz. Cyklobody nemohou být směňovány za peníze, lze je uplatnit pouze formou slevy na nákup zboží. 

Pro získávání bodů na e-shopu cyklodiskont.cz, je třeba provést řádnou registraci a mít registraci platnou a schválenou společností CYKLODISKONT s.r.o. Registrovat do e-shopu www.cyklodiskont.cz se můžete zde. Za řádnou registraci od nás získáte prvních 300 věrnostních bodů.

Věrnostní program CYKLODISKONT funguje tak, že jako registrovaný uživatel sbíráte za každou uskutečněnou objednávku věrnostní body, které můžete následně uplatit ve Vašich budoucích nákupech formou slevy z objednávky. Další výhodou je, že je Vám vytvořen online účet, v němž můžete průběžně aktualizovat Vaše kontaktní údaje, prohlédnout veškeré nákupy, stav využitých a nevyužitých bodů.

Sbírání bodů

 • Za registraci od nás získáte prvních 300 věrnostních bodů.
 • Za každých utracených 150 Kč od nás dostanete 50 věrnostních bodů.
 • Za napsání recenze u zakoupeného produktu vám připíšeme dalších 300 věrnostních bodů. Maximálně pak můžete získat věrnostní body za napsání až 5 recenzí po jednom nákupu.

(To znamená, že pokud nakoupíte například 3 produkty a všechny je ohodnotíte, tak získáte body za 3 recenze. Pokud pak nakoupíte například 7 produktů a všechny je ohodnotíte, tak získáte body za 5 recenzí.)

 • Věrnostní body se počítají pouze za nákupy registrovaného uživatele a jsou nepřenosné.
 • V případě pokusu o zneužití – napsání nesmyslné recenze Vám budou body odebrány.

Čerpání bodů

Za každých 50 nasbíraných věrnostních bodů od nás dostanete slevu 1 Kč na nákup produktů v našem e-shopu www.cyklodiskont.cz. Minimální hodnota objednávky (bez nákladů na dopravu a platbu), od které lze uplatit slevu z věrnostních bodů je 500 Kč. Maximální část objednávky, na kterou lze uplatnit sleva z bodů je 50 %, tedy na polovinu hodnoty objednávky.

Při vrácení zboží zakoupeného prostřednictvím věrnostního programu dojde k odečtení získaných bodů na účtu zákazníka.

PŘÍKLAD

 1. Za objednávku v hodnotě 1 500 Kč, od nás získáte 500 věrnostních bodů (150 Kč = 50 bodů). Při Vašem dalším nákupu tak můžete ušetřit 10 Kč (50 bodů = 1 Kč sleva).
 2. Získané věrnostní body je možné uplatit maximálně na 50 % hodnoty objednávky. Zároveň minimální hodnota objednávky pro uplatnění bodů je 500 Kč. Pokud tedy chcete uplatit např. 10 000 bodů, je třeba nakoupit za min. 500 Kč. Získáte slevu 200 Kč (10 000 / 50 bodů = 200 x 1 Kč = 200 Kč) a za objednávku zaplatíte pouze 300 Kč.

Zobrazení bodů

 1. Na detailu každého produktu je vidět počet bodů, který získáte při jeho koupi.
 2. V objednávkovém procesu (v košíku) uvidíte hodnotu věrnostních bodů, které je možné nákupem získat.
 3. V „Můj účet“ po přihlášení uvidíte celkový počet získaných věrnostních bodů i počet bodů získaných za každou objednávku.
 4. V potvrzovacím e-mailu objednávky uvidíte počet bodů za uskutečněnou objednávku.

Platnost bodů

Nasbírané body je možné vyčerpat do 3 měsíců od jejich získání. V případě, že své body neuplatníte, ale provedete do 3 měsíců další objednávku, tak se vám automaticky prodlouží platnost těch starých bodů jako by to byly body nové a zároveň získáte body za novou objednávku.

Vyhrazujeme si právo změnit či upravit podmínky věrnostního programu, všechny případné změny budou oznámeny na našich internetových stránkách. Vyhrazujeme si právo přijmout jakákoliv vhodná opatření, pokud uživatel věrnostního programu poruší Podmínky věrnostního programu. 

Kategorie

Přihlaste se k odběru novinek

Pohodlný nákup

U nás můžete platit online...

Visa Mastercard Diners Club American Express JCB Maestro
Youtube
Široký sortiment komponentů SHIMANO za výhodné ceny