Jak sbíráme hodnocení?

Podmínky zveřejňování recenzí

10. ledna. 2023

Odkud pochází námi zveřejňované recenze?

Od vzniku našeho eshopu v roce 2016 se snažíme našim milým zákazníkům přinášet kvalitní a prověřené zboží z oboru cyklistiky. Spokojenost a důvěra našich zákazníků jsou pro nás vždy na prvním místě. Připojte se k našim spokojeným zákazníkům, kdy jejich reálné zkušenosti s námi si můžete přečíst a podělit se o svoji zkušenost na nezávislém cenově-srovnávacím portálu Heureka.

Hodnocení na stránkách www.cyklodiskont.cz, kterému můžete důvěřovat

Pouze díky Vašim recenzím, které nám píšete k jednotlivým produktům, můžeme naše produkty a služby rozšiřovat a vylepšovat, proto bychom Vás chtěli požádat, abyste ohodnotili svůj další nákup zboží přidáním recenze k výrobku a usnadnili tak rozhodnutí ostatním zákazníkům. Každý názor se počítá a je velmi prospěšný pro dalšího zákazníka při jeho rozhodování! Ověřené recenze na našich stránkách jsou takové, kdy náš zákazník objednal v našem eshopu zboží a na základě jeho objednávky poskytnul recenzi k dodanému výrobku. Neověřené recenze na našich stránkách jsou takové, kdy zákazník objednávku na našem eshopu neučinil, ale má zájem se k danému výrobku vyjádřit.

Veřejné recenze na portálech Heureka a Zboží.cz

Prohlédněte si všechny naše recenze na Heureka.cz.

Naší zákazníci mohou také ohodnotit naše výrobky zakoupené prostřednictvím programu Ověřeno zákazníky, který provozují společnosti Heureka Group a.s. a Seznam.cz, a.s. o němž se můžete dozvědět více na portálech www.heureka.cz a www.zbozi.cz. 

Veřejné recenze na portále Google, které nejsme schopni jakkoliv ovlivnit

Recenze uvedené na veřejném portále společnosti Google, Inc. nepocházejí na základě učiněné objednávky našich klientů, nejsou a nemohou být jakkoliv ověřovány naší stranou a jsou zcela mimo chod našeho internetového obchodu. Upozorňujeme, že se jedná o neověřené recenze, které společnost Google, Inc. volně dává k vyplnění v celém internetovém prostoru a  naše společnost nemá žádnou součinnost s těmito recenzemi ani negeneruje žádné hodnotící formuláře pro tento typ nástroje.   

 

Kategorie

Přihlaste se k odběru novinek

Pohodlný nákup

U nás můžete platit online...

Visa Mastercard Diners Club American Express JCB Maestro Platím Pak
Youtube
Široký sortiment komponentů SHIMANO za výhodné ceny