Helma RUDY PROJECT Protera+

Foto NYNÍ
VÝHODNĚJI
Velikost Barva Cena vč. DPH
metal green/black Skladem (1 ks) 2 711
Nákupem získáte: 900

Vaše cena: 2 711

včetně DPH
Termín dodání (platba kartou/na dobírku): V úterý 23.04.2024
RUDY PROJECT

RUDY PROJECT Protera+ metal green/black (matte)
RPHL80010

Protera+ se vyznačuje zvýšenou ochranou spodní části hlavy, obepínajícím střihem, rychloupínacími přezkami a dvěma skvělými funkcemi pro zlepšení vašeho zážitku v terénu: zcela nový široký zorník se snadno nastavuje, aby poskytoval vynikající ochranu před překážkami a atmosférickými vlivy, praktický držák brýlí na zadní straně a nová grafika.
Ochrana, pohodlí a výkon pro vaše dobrodružství v terénu
Bezpečnost jezdců je jedním z hlavních cílů Rudy Project.
Všechny modely jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů a jsou vybaveny reflexními nálepkami, které ještě více zvyšují vaši viditelnost během jízdy

Benefity:
18 velkých ventilačních otvorů s vnitřními kanály pro směrování toku vzduchu
Rozšířená ochrana týlní a spánkové části hlavy pro MTB a trail
Perforovaná přední část vnitřní konstrukce pro lepší průtok vzduchu
ŠIROKÝ SNADNO NASTAVITELNÝ KŠILT - Protera+ je vybavena širokým, snadno nastavitelným zorníkem speciálně navrženým pro zlepšení ochrany před sluncem a překážkami

Protera+ - tato helma vytváří správnou rovnováhu mezi ochranou a stylem.
Vyrobena pro dlouhé dny v sedle, a vždy pohodlná po celou dobu jízdy.
Vypadá dobře, ať už zdoláváte dlouhé horské průsmyky nebo se řítíte při sjezdu.
Je dobré vědět, že pokud někdy nastane potřeba - další ochrana je tu.
Celkově je to skvělá helma se všemi funkcemi, které potřebujete pro jízdy typu CAPE EPIC..!
Protera+ poskytuje nejlepší pohodlí, obsahuje přední speciální vycpávku pro zlepšení odpařování potu, retenční systém RSR 9 a nastavitelný kšilt.

Technology:
ŠPIČKOVÁ OCHRANA, FENOMENÁLNÍ AERODYNAMIKA, EXTRÉMNÍ POHODLÍ A VENTILACE.
VŠECHNY PŘILBY RUDY PROJECT JSOU VYBAVENY NEJMODERNĚJŠÍMI TECHNOLOGIEMI, KTERÉ ZAJIŠŤUJÍ TY NEJLEPŠÍ STANDARDY VÝKONU

RP ROTATIONAL IMPACT TEST
V Rudy Project jsou odhodláni vyvíjet produkty zaměřené na nejvyšší úroveň bezpečnosti, překračující současné požadavky stanovené mezinárodními standardy, jako jsou normy CE nebo CPSC.
Dnes více než kdy jindy je jejich cílem jít ještě dále tím, že helmy Rudy Project překonají také RP ROTATIONAL RÁZOVÝ TEST.
RP ROTATIONAL IMPACT TEST je interní protokol přijatý společností Rudy Project ve spolupráci s akreditovanými a notifikovanými orgány k testování a měření výkonu přileb proti rotačním nárazům; inspiruje se CEN, z ECE 22.06 (nová norma pro motocyklové přilby) a je založena na skutečných údajích o nehodách a vědeckých zdrojích. Kritérium „úspěšného a neúspěšného“ testu RP ROTATIONAL IMPACT TEST je založeno na hodnotě BRIC (Brain Injury Criterion), algoritmu, který definuje úroveň poškození mozku.
Tato hodnota musí být menší než 0,68.

INTEGRATED AIRFLAME
Přední polstrování na vnitřní straně minimalizuje proces pocení uvnitř helmy, což zlepšuje cirkulaci vzduchu. To je zvláště důležité pro sportovní styl jízdy, protože hlava je chlazena a zabraňuje se nepříjemným pachům. Polstrování v helmě je navíc odnímatelné a tudíž snadno omyvatelné. Takzvané Bug-Stop mesh polstrování zajistí, že do helmy nevlétne žádný hmyz.


RETENČNÍ SYSTÉM RSR 9

Lehký, ale odolný nastavitelný systém nastavení RSR 9 nabízí dokonalé osobní přizpůsobení.
A to díky své zavinovací struktuře a několika mikrometrickým vertikálním a horizontálním polohám pro nastavení velikosti.
Výsledkem je, že helma není ani po několika hodinách jízdy na kole téměř znatelná a nezanechává žádné otlaky.

EPS In-Mould construction
Technologie In-Mold umožňuje odlévat vnější polykarbonátový plášť přímo během fáze vstřikování pěny absorbující nárazy z expandovatelného polystyrenu (EPS). Výsledkem je mnohem tužší konstrukce, která je odolná proti nárazu a extrémně lehká, což umožňuje lepší ventilační systém. Kombinované působení struktury EPS, polykarbonátové čepice a exoskeletu vytváří odolnost vůči mechanickému působení nárazu a rozptyluje energii, aby se zabránilo jejímu přenosu na hlavu jezdce.GOGGLE Compatible
S nárůstem popularity bikeparků a horských kol ve stylu enduro se stále více jezdců rozhoduje nosit sjezdové brýle, aby si chránili oči.
Protera+ je vybavena klipem na popruh sjezdových brýlí na zadní straně helmy, který zajišťuje správné uchycení popruhu a pohodlí.
Široký nastavitelný štít a držák brýlí posouvají pohodlí Protera + na další úroveň.


ŠIROKÝ SNADNO NASTAVITELNÝ KŠILT
Protera+ je vybavena širokým, snadno nastavitelným štítkem speciálně navrženým pro zlepšení ochrany před sluncem a překážkamiVelikosti :
L (59-61 cm) 370gr (se štítkem) 310gr (bez štítku)
Certifikáty: CE/EN 1078 , CPSC 12.03


VÝZKUM A VÝVOJ
Technologie a pokročilá věda jsou srdcem Rudy Project.
Od roku 1985 všechny produkty Rudy Project mistrně kombinují špičkovou technologii a esteticky zpracovaný design spolu s italským stylem a důrazem na detail, aby vytvořily jedny z nejlepších helem a brýlí na světě, hi -technologická řešení.
Návrháři používají nejkvalitnější materiály a výrobní techniky k vytvoření lehkých, pohodlných a vysoce funkčních helem a brýlí.
Sportovci jsou jádrem dědictví a poslání Rudy Project.
Výrobky nosí a testují denně po celém světě tisíce špičkových sportovců

BEZPEČNOSTNÍ PROJEKT
Rudy Project je přední jméno ve výzkumu a vývoji plně pokročilých přileb a slunečních brýlí pro kompletní ochranu proti pádu.

Zatím nikdo nehodnotil. Buďte první

vyplňte hodnocení a získejte 300 do věrnostního programu. Body získáte za každý produkt, u kterého vyplníte slovní hodnocení, maximálně za 5 hodnocení na jednu objednávku.

Helma RUDY PROJECT Protera+

Vaše hodnocení - počet hvězdiček

Nejhorší
Nejlepší
Kategorie

Přihlaste se k odběru novinek

Pohodlný nákup

U nás můžete platit online...

Visa Mastercard Diners Club American Express JCB Maestro Platím Pak
Youtube
Široký sortiment komponentů SHIMANO za výhodné ceny