Brýle RUDY PROJECT Deltabeat ( Multilaser Red)

Foto NYNÍ
VÝHODNĚJI
Velikost Barva Cena vč. DPH
pink fluo black matt Skladem (1 ks) 2 011
Nákupem získáte: 650

Vaše cena: 2 011

včetně DPH
Termín dodání (platba kartou/na dobírku): Zítra 22.05.2024
RUDY PROJECT

RUDY PROJECT Deltabeat pink fluo-black matte/RP optics Multilaser Red
SP743890-0001

Brýle Deltabeat s charakteristickým hranatým designem a širokým zorným polem.
Zcela nový Deltabeat kombinuje charakteristický hranatý design Rudy Project, pokročilou technologii čoček a vynikající pohodlí v rámu vyrobeném z Rilsan Clear®, vysoce výkonného udržitelného polyamidu na biologické bázi vyvinutého společností Arkema.
Je vybaven systémem ErgoNose, pryžovými koncovkami postranic a ventilační technologií PowerFlow pro minimalizaci zamlžování.

Čočky : RP Optics Multilaser RedRP OPTICS:
Pro zvláštní světelné podmínky nabízí Rudy Project technicky vyspělé speciální čočky s vysokou vizuální kvalitou přizpůsobené vašim potřebám.
Různé čočky vám umožní hrát a vynikat v jakýchkoli světelných nebo atmosférických podmínkách, se kterými se můžete setkat.
RP Optics je filozofie designu, jejímž cílem je zlepšit vizuální výkon a ochranu očí pomocí selektivních čoček s vysokým optickým a mechanickým výkonem v kombinaci s nejpokročilejšími technologiemi a vědeckými aplikacemi.
Náš program čoček má vlastnosti společné všem typům čoček, jako je úplná neutralizace ultrafialového záření až do 400 nm (ochrana UV 400) a zachovává integritu barev i s tmavými filtry.
Jsme přesvědčeni, že nestačí chránit oči před nebezpečným zářením a vnějšími činiteli. Důležité je také zlepšit zrakovou ostrost a minimalizovat zkreslení a zároveň nabídnout vysoce kvalitní optiku vhodnou pro sport.
V některých extrémních podmínkách se sportovec musí spoléhat na technologie ke zvýšení výkonu a minimalizaci rušivých vlivů.

Scenérie:
Sport: Silniční kolo - MTB - Triathlon - Běh - Zimní sporty - Plážové sporty

Deltabeat, kombinuje optickou ochranu a hluboký střih, přičemž se vyznačuje vynikající geometrií úchopu hlavy, nastavitelným systémem nosníku ErgoNose, pryžovými vycpávkami nožiček a patentovaným řešením ventilace PowerFlow pro minimalizaci zamlžování.

Deltabeat: charakter, inovace a funkčnost
Závodní design Rudy Project, špičková technologie čoček a bezkonkurenční pohodlí.
Deltabeat jsou brýle, které kombinují ochranu očí, obepínající střih a vynikající hodnotu.
Široká zorníková část chrání oči před vnějšími vlivy a zajišťuje majiteli široké zorné pole.
Perfektně sedí téměř na jakýkoliv tvar havy.

Rám nového Deltabeat je založen na polymeru získaném zpracováním ricinového oleje, proto zcela bez bisfenolu (BPA).
Lehký, flexibilní a nárazuvzdorný rám je vybaven ventilací na postranicích a čočkách.
Byl vyvinut společností Arkema, aby zaručil nejvyšší standardy výkonu, trvanlivosti, lehkosti, pružnosti a odolnosti proti nárazu.
Rilsan Clear® se ve skutečnosti získává z ricinového oleje produkovaného v oblasti Gudžarát v Indii, který se rafinuje v mnoha krocích, aby se vytvořila surovina pro polymer.
Vlastnosti Rilsan Clear® jsou lehkost, pružnost a odolnost proti nárazům a chemickým prvkům, díky kterým je tento materiál ideální pro sportovní použití.
Rilsan Clear® představuje zásadní evoluci na cestě Rudy Project k udržitelnosti, protože se jedná o materiál bez BPA a s nejvyšším procentem rostlinného obsahu mezi těmi na trhu.

ULTRALIGHT WRAPAROUND GEOMETRIE - zavinovací tvar Deltabeat je navržen tak, aby dokonale a přirozeně padl a zajistil stabilitu bez nepříjemného tlaku na hlavu. Konečným výsledkem je větší pohodlí a zlepšená stabilita
Měkký nastavitelný nosní polštář nabízí výjimečné přizpůsobení pro jakýkoli tvar obličeje.
Tento systém také umožňuje nastavit výšku brýlí a jejich vzdálenost od obličeje, aby se zabránilo zamlžování.

Inovativní systém PowerFlow obsahuje větrací otvory vědecky umístěné na špičkách postranic, na předním šasi a na čočce, aby se zlepšila cirkulace vzduchu a zároveň byla zajištěna maximální aerodynamická účinnost a vše bez rušení vidění.Specifikace:
Barva rámu: růžová fluo/černá matná
Materiál čoček: POlykarbonát
Barva čoček: Multilaser RED

VLT propustnost světla : 15 %
VLT je míra, která určuje procento světla procházející skrz zorník a dopadající na oči.

Kategorie slunečního filtru: 3
Rozměry rámu: 69-11-131
Ochrané pevné pouzdro ZDARMA.

MATERIÁL ZORNÍKŮ : Polykarbonát
MOŽNOST DIOPTRICKÉHO KLIPU : ano
NASTAVITELNÝ NOSNÍK : ano
NASTAVITELNÉ BOČNICE: ano
VÁHA BRÝLÍ : 31 gr
MOŽNOST VÝMĚNY ZORNÍKŮ : ano

Technická data Rudy Project Deltabeat
Šířka čočky: 69 mm
Výška čočky: 51 mm
Délka ramene: 131 mmVÝZKUM A VÝVOJ
Technologie a pokročilá věda jsou srdcem Rudy Project.
Od roku 1985 všechny produkty Rudy Project mistrně kombinují špičkovou technologii a esteticky zpracovaný design spolu s italským stylem a důrazem na detail, aby vytvořily jedny z nejlepších brýlí na světě, hi -technologická řešení.
Návrháři používají nejkvalitnější materiály a výrobní techniky k vytvoření lehkých, pohodlných a vysoce funkčních brýlí.
Sportovci jsou jádrem dědictví a poslání Rudy Project. Výrobky nosí a testují denně po celém světě tisíce špičkových sportovců

BEZPEČNOSTNÍ PROJEKT
Rudy Project je přední jméno ve výzkumu a vývoji plně pokročilých přileb a slunečních brýlí pro kompletní ochranu proti pádu. Zavázali se se poskytovat špičkovou bezpečnost prostřednictvím integrovaných pantů a měkkých, termoplastických elastomerů, které zabraňují zranění v případě pádů, nárazů a kolizí.

Zatím nikdo nehodnotil. Buďte první

vyplňte hodnocení a získejte 300 do věrnostního programu. Body získáte za každý produkt, u kterého vyplníte slovní hodnocení, maximálně za 5 hodnocení na jednu objednávku.

Brýle RUDY PROJECT Deltabeat ( Multilaser Red)

Vaše hodnocení - počet hvězdiček

Nejhorší
Nejlepší
Kategorie

Přihlaste se k odběru novinek

Pohodlný nákup

U nás můžete platit online...

Visa Mastercard Diners Club American Express JCB Maestro Platím Pak
Youtube
Široký sortiment komponentů SHIMANO za výhodné ceny