• Úvod
  • Brýle RUDY PROJECT Defender ( Photochromic )

Brýle RUDY PROJECT Defender ( Photochromic )

Cena vč. DPH
Tento produkt momentálně není skladem a je neprodejný
RUDY PROJECT

RUDY PROJECT Defender pyombo matte/bumpers black/ impactx photochromic 2 Black
SP527375-0000

Fotochromatické - zatmavovací brýle Defender s ultra širokým zorným polem nabízí vyjímečné pohodlí a bezpečnost.
Rudy Project Defender nevypadají jen agresivně – jejich široké zorné pole, robustní fotochromatické čočky a rychlé schopnosti proti zamlžování vám pomohou jezdit tak agresivně, jak chcete.
Defender, inspirovaný více než 30 letou tradicí Rudy Project, kombinuje vrozený závodní postoj s nejpokročilejší technologií brýlí, aby nabídl nesrovnatelné pohodlí pro pro sportovce - atlety i ostatní sportovní nadšence.
Model Defender je velmi komfortní a bezpečný, a to díky nastavitelnému nosníku a ohebným stranicím, ultra širokému zornému poli, ochranným a měkkým bezpečnostním vsadkám a mimořádnému větracímu systému Power Flow.
Lehký odvětrávaný rám je nejlepším přítelem cyklistů.
Ideálně se hodí pro rychlé sporty včetně cyklistiky a běhuČočky : ImpactX Photochromatic 2 Black

Sport: Silniční kolo - MTB - Běh - Zimní sporty - Beach

Čočky ImpactX® jsou fotochromatické - zatmavovací.
To znamená, že ztmavnou z vysoké na nízkou propustnost světla během několika sekund a dosáhnou vlastní barvy z počátečního čistého stavu.
Jsou zaručeně nezničitelné po celý život. Jejich molekulární polotuhé vlastnosti zaručují jedinečné řízení světla a bezkonkurenční ochranu očí před slunečními paprsky a atmosférickými prvky.
Nezničitelné čočky ImpactX zlepšují kontrast, zlepšují ostrost vidění a vnímání hloubky.
Čočky ImpactX® jsou o 16 % lehčí než CR-39 a o 10 % lehčí než polykarbonát; mají nižší vnitřní pnutí a chromatickou disperzi než polykarbonát, což má za následek ostřejší obraz, vyšší rozlišení, méně „duhy“ a větší vizuální komfort.
ImpactX® je řada patentovaných polyuretanových optických polymerů, transparentních a nerozbitných, původně vyvinutých pro vojenské a letecké požadavky, nabízí neprůstřelný, průhledný a lehký materiál, který poskytuje vynikající ochranu.Inovativní systém PowerFlow obsahuje větrací otvory vědecky umístěné na špičkách postranic, na předním šasi a na čočce, aby se zlepšila cirkulace vzduchu a zároveň byla zajištěna maximální aerodynamická účinnost a vše bez rušení vidění.GUMOVÉ VSADKY BUMPERS
Gumové vsadky Bumpers jsou barevné gumové koncovky koncipovány tak, aby zajistily Vaši bezpečnost v případě pádu či nárazu. Navíc vsadky jsou kompatibilní s ventilačním systémem čoček Vent Controller zabraňující zamlžení a zajišťující perfektní ventilaci.
Možnost dokoupení vsadek v různých barvách, takže máte příležitost vytvořit si své vlastní jedinečné sluneční brýle!

Specifikace:
Barva rámu: šedá Pyombo matná / černá
Materiál čoček: ImpactX™
Barva čoček: fotochromatická černá 2 BLACK

VLT propustnost světla : 74 - 9 %
VLT je míra, která určuje procento světla procházející skrz zorník a dopadající na oči.

Kategorie slunečního filtru: 1-3
Rozměry rámu: 141-0-118
Ochrané pevné pouzdro ZDARMA.

MATERIÁL ZORNÍKŮ : ImpactX
MOŽNOST DIOPTRICKÉHO KLIPU : ano
NASTAVITELNÝ NOSNÍK : ano
NASTAVITELNÉ BOČNICE: ano
VÁHA BRÝLÍ : 28 gr
MOŽNOST VÝMĚNY ZORNÍKŮ : ano

Technická data Rudy Project Defender
Šířka čočky: 141 mm
Výška čočky: 44 mm
Délka ramene: 118 mmVÝZKUM A VÝVOJ
Technologie a pokročilá věda jsou srdcem Rudy Project.
Od roku 1985 všechny produkty Rudy Project mistrně kombinují špičkovou technologii a esteticky zpracovaný design spolu s italským stylem a důrazem na detail, aby vytvořily jedny z nejlepších brýlí na světě, hi -technologická řešení.
Návrháři používají nejkvalitnější materiály a výrobní techniky k vytvoření lehkých, pohodlných a vysoce funkčních brýlí.
Sportovci jsou jádrem dědictví a poslání Rudy Project. Výrobky nosí a testují denně po celém světě tisíce špičkových sportovců

BEZPEČNOSTNÍ PROJEKT
Rudy Project je přední jméno ve výzkumu a vývoji plně pokročilých přileb a slunečních brýlí pro kompletní ochranu proti pádu. Zavázali se se poskytovat špičkovou bezpečnost prostřednictvím integrovaných pantů a měkkých, termoplastických elastomerů, které zabraňují zranění v případě pádů, nárazů a kolizí.

Zatím nikdo nehodnotil. Buďte první

vyplňte hodnocení a získejte 300 do věrnostního programu. Body získáte za každý produkt, u kterého vyplníte slovní hodnocení, maximálně za 5 hodnocení na jednu objednávku.

Brýle RUDY PROJECT Defender ( Photochromic )

Vaše hodnocení - počet hvězdiček

Nejhorší
Nejlepší
Kategorie

Přihlaste se k odběru novinek

Pohodlný nákup

U nás můžete platit online...

Visa Mastercard Diners Club American Express JCB Maestro Platím Pak
Youtube
Široký sortiment komponentů SHIMANO za výhodné ceny