12.09.2019 - Informace k platebním kartám od 14.9.2019

Dne 14.9.2019 vstoupí v účinnost prováděcí nařízení doplňující směrnici o platebních službách PSD2.

 

Vážená paní, vážený pane,

dne 14. 9. 2019 vstoupí v účinnost prováděcí nařízení 2018/389 doplňující směrnici o platebních službách na vnitřním trhu (PSD2) o regulační technické normy (RTS), které mimo jiné upravuje požadavky na silné ověření uživatele, resp. držitele karty, a výjimky z uplatňování silného ověření uživatele.
 
Aktuální situace v jednotlivých členských státech EU a EHP je taková, že všechny strany karetního systému patrně nebudou do 14. 9. 2019 připraveny splnit požadavky na silné ověření uživatele tak, aby mohlo být dosaženo plné a konzistentní implementace směrnice a prováděcího nařízení v rámci celé EU. V této souvislosti Evropský orgán pro bankovnictví (EBA) společně s národními orgány dohledu (Česká národní banka) zvažují poskytnutí dalšího omezeného času na plnou implementaci.

Nicméně se může stát, že budete mít problém uhradit svoji objednávku za zboží Vaší platební kartou. V tomto případě se prosíme obraťte na svoji bankovní instituci k dalšímu řešení. Naše firma nemůže jakkoliv vstoupit do platební brány a pomoci Vám vyřešit vzniklý problém s platbou platební kartou.

Děkujeme Vám za pochopení. Váš Cyklodiskont.cz

 

 

Informace k platebním kartám od 14.9.2019
Všechny novinky
Kategorie

Přihlaste se k odběru novinek

Pohodlný nákup

U nás můžete platit online...

Visa Mastercard Diners Club American Express JCB Maestro
Youtube
Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Široký sortiment komponentů SHIMANO za výhodné ceny