Hlasujte v anketě ShopRoku 2017 Hlasujte v anketě ShopRoku 2017

Úvod

14.12.2017 - DOPORUČUJEME OBJEDNAT nejpozději 19.12., aby byl vánoční dárek doručen včas na Vaši adresu.

Loňský rok před vánocemi nám ukázal, že i přes naší velkou snahu vybavit Vaše objednávky a zásilky do vánoc doručit, problém nastává u přepravců, kdy kvůli obrovskému množství zásilek, nejsou schopni balíčky včas, tedy do vánoc, doručit.

Vaše objednávky nenechávejte na poslední chvíli, aby Vám zásilka přišla včas do Štědrého dne a hlavně bez stresu.

     Loňský rok před vánocemi nám ukázal, že i přes naší velkou snahu vybavit Vaše objednávky a zásilky Vám do vánoc doručit, problém nastává u přepravců, kdy kvůli obrovskému množství zásilek, nejsou schopni balíčky doručit včas, tedy pod vánoční stromeček.

     Aby Vám zásilka byla včas doručena na Vaši adresu, doporučujeme uskutečnit objednávku nejpozději do 19.12.2017 do 10:00 hodin. Po tomto termínu budeme Vaše objednávky nadále expedovat z našeho skladu, ale již Vám nejsme schopni zaručit dodání do vánoc.

Náš sklad bude v plném provozu expedice do 21.12.2017. Nicméně doručení Vašich zásilek přepravcem proběhne nejspíš až mezi svátky. 

Zakoupili jste Vašim blízkým nevhodný dárek pod stromeček? Nevadí, vše vyřešíme k Vaší spokojenosti. Nevhodný dárek nám nepoužitý s originálním balením můžete vrátit nejpozději do 10. ledna 2018 na adresu našeho skladu ve Vysokém Újezdě (viz formulář pro vrácení zboží). 

PŘEJEME VÁM PŘÍJEMNÉ NAKUPOVÁNÍ A KLIDNÝ PŘEDVÁNOČNÍ ČAS,

Váš team CYKLODISKONTU

DOPORUČUJEME OBJEDNAT nejpozději 19.12., aby byl vánoční dárek doručen včas na Vaši adresu.
zpět na aktuality
Kategorie
Pohodlný nákup

U nás můžete platit online...

Visa Mastercard Diners Club American Express JCB Maestro
Facebook
Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Široký sortiment komponentů SHIMANO za výhodné ceny